porcelán bíle glazovaný, zdobený barevným motivem květů růží a zlacením. Značeno zelenou tištěnou značkou R. C. s korunou, Rosenthal, model MOLIERE BAVARIA, zlatě All. Kronach 22. Počátek minulého století. Průměr 15,5 cm