#225

Miska s pěti prořezávanými medailonky po obvodu

#225

Sklo, porcelán, keramika aj.
256 zobrazení
200 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

porcelán bíle glazovaný, zdobený barevným motivem květů růží a zlacením. Značeno zelenou tištěnou značkou R. C. s korunou, Rosenthal, model MOLIERE BAVARIA, zlatě All. Kronach 22. Počátek minulého století. Průměr 15,5 cm