Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#223
Lékárenská dóza s víkem
#223
Lékárenská dóza s víkem
Sklo, porcelán, keramika aj.
1 limit
251 zobrazení
3 000 Kč
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 300 Kč
28. 6. 2020 11:00
131. aukce starožitností, obrazů a umění
Aukční katalog
porcelán bíle glazovaný, na těle i na víku v červené kartuši název léku "Extr. Strychni", značeno vtlačeným číslem 10, konec 19. století. Výška 10 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript