#223

Lékárenská dóza s víkem

Lékárenská dóza s víkem
Lékárenská dóza s víkem
Lékárenská dóza s víkem
#223

Lékárenská dóza s víkem

Sklo, porcelán, keramika aj.
1 limit
251 zobrazení
3 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 300 Kč
28. 6. 2020 11:00

porcelán bíle glazovaný, na těle i na víku v červené kartuši název léku "Extr. Strychni", značeno vtlačeným číslem 10, konec 19. století. Výška 10 cm