#221

Sada pohárů na stopce na víno

Sada pohárů na stopce na víno
#221

Sada pohárů na stopce na víno

Sklo, porcelán, keramika aj.
323 zobrazení
2 400 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

sklo čiré, broušené, tzv. papežský brus. Typická práce firmy MOSER, neznačeno, třicátá léta minulého století. Luxusní, reprezentativní sklo. 6 kusů, výška 15 cm, průměr 10,8 cm