datum aukce 28. 06. 2020 11:00
189
vyvolávací cena: 35 000 CZK

20. Adamíček Josef (1904-1979)

"Tři grácie" olej na lepence, signováno vpravo dole ADAMÍČEK, datováno 1931, umělecký rám z masivu, reprezentativní celek. 56 x 47 (82 x 74) cm Adamíček Josef: Malíř, ilustrátor, návrhář divadelních kostýmů, tvorba loutek. Studoval na škole uměleckých řemesel ve Vídni u profesora Maliny.

LB atributy