#199

Starý kapesní nůž zavírací

Starý kapesní nůž zavírací
Starý kapesní nůž zavírací
Starý kapesní nůž zavírací
#199

Starý kapesní nůž zavírací

Stříbro, nože aj.
508 zobrazení
600 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 600 Kč
28. 6. 2020 11:00

dva nože, střenky z rohoviny, mosazné kování a nýty. Neznačeno, typově odpovídá výrobkům nožířství J.V.REBEC SEDLČANY, první třetina dvacátého století. Pochází ze sbírky více než 500 ks nožů, převážně kapesních. Délka čepelí cca 5 a 8 cm, délka v rozevřeném stavu cca 23,5 cm, délka v zavřeném stavu cca 10,5 cm