#194

Nůž lovecký, outdoorový

Nůž lovecký, outdoorový
Nůž lovecký, outdoorový
Nůž lovecký, outdoorový
Nůž lovecký, outdoorový
#194

Nůž lovecký, outdoorový

Stříbro, nože aj.
1 limit
295 zobrazení
800 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 600 Kč
28. 6. 2020 11:00

pevná čepel ocel, rukojeť lakovaná bříza, se záštitou, kožené pouzdro. Na čepeli a na pouzdře značeno J. MARTIINI FINLAND. Pouzdro zdobené loveckým výjevem. Na čepeli drobná poškození. Pochází ze sbírky více než 500 ks nožů, převážně kapesních. Délka čepele cca 10,5 cm, celková délka cca 22 cm