#190

Velká stříbrná figurální elipsovitá mísa, Weinranck & Schmidt, Hanau

#190

Stříbro, nože aj.
455 zobrazení
39 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

oválné dno zdobeno reliéfem putti pod starými stromy, v širokém okraji z girland, stuh, hlav a florálních prvků včetně růží jsou vsazeny dva figurální medailony. Na okraji výjevu ve dně je značka klenotníka W.S.H v srdíčku a ražené 916. 19/20. století. Výborný stav. Výjimečná klenotnická práce ve stříbře, se kterým nebylo šetřeno. Obdobné práce mívají hmotnost kolem 500 g. Mimořádná nabídka, výborná investice. Ryzost stříbra 925/1000, hmotnost 1116,40 g délka 49,5 cm, šířka 37 cm, výška 5 cm. Přiloženo Osvědčení Puncovního úřadu na ryzost stříbra.