#189

Luxusní stříbrný figurální nástolec

#189

Stříbro, nože aj.
319 zobrazení
35 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
28. 6. 2020 11:00

celostříbrný, podstavec tvořen dívčí postavou stojící na zdobné patce. V pravé ruce drží misku s růží a ptáčkem, levá ruka podpírá talíř nesený na hlavě. Talíř uprostřed zlacený, okraj plasticky zdobený. Konec 19. století, výborný stav. Kvalitní klenotnická práce ve stříbře, výjimečnost je umocněna hmotností použitého stříbra. Zcela mimořádná nabídka. Ryzost stříbra 800/1000, hmotnost 1177,20 g, výška 36 cm, průměr 29,5 cm Přiloženo Osvědčení Puncovního úřadu na ryzost stříbra.