#186

Nástěnné figurální reliéfy párové

#186

Stříbro, nože aj.
288 zobrazení
1 200 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

reliéfy - kovová kompozice na samostatných dřevěných deskách. Jeden s námětem ženy s labutěmi, pozlacený, zlacení místy setřené, druhý s námětem ženy se srnci. Neznačeno, nesignováno. Výrazné secesní provedení. Konec 19. století. Dřevěné desky 27,5 x 38 cm, reliéf ženy s labutí cca 25,5 x 36 cm, reliéf ženy se srnci cca 26,5 x 36 cm