reliéfy - kovová kompozice na samostatných dřevěných deskách. Jeden s námětem ženy s labutěmi, pozlacený, zlacení místy setřené, druhý s námětem ženy se srnci. Neznačeno, nesignováno. Výrazné secesní provedení. Konec 19. století. Dřevěné desky 27,5 x 38 cm,
reliéf ženy s labutí cca 25,5 x 36 cm,
reliéf ženy se srnci cca 26,5 x 36 cm