#185

Malý korbílek s vysokým cínovým víčkem

#185

Stříbro, nože aj.
249 zobrazení
450 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

kamenina barevně glazovaná, plasticky zdobená. Po obvodu tři pole - uprostřed reliéf muže a ženy, po stranách text "Ein frohes Herz / heilt allen Schmerz", reliéfní rostlinný dekor na víčku. Značeno vyrytým číslem 12, počátek minulého století. Šťastné srdce léčí veškerou bolest. Výška 13 cm