#182

Váza akvamarínová

Váza akvamarínová
Váza akvamarínová
Váza akvamarínová
Váza akvamarínová
#182

Váza akvamarínová

Stříbro, nože aj.
259 zobrazení
4 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

sklo hutní, čiré, foukané do improvizované formy "kvadratického" tvaru, nesignovaný originál, sklárna Škrdlovice, druhá polovina minulého století. Výška 24 cm