keramika bíle glazovaná, zdobená po celé obvodové ploše modrým dekorem, neznačeno, první polovina minulého století. Drobné oklepy při horním a dolním okraji, schází téměř neznatelný kousek glazury. Výška 12,5, průměr 15,5 cm