#154

Čepák se dvěma prstenci na hrdle

#154

Keramika, kov, sklo aj.
288 zobrazení
1 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

keramika glazovaná v barvě slonové kosti, na těle hnědá figura běžícího jelínka a stylizované barevné květiny, značeno na uchu písmenem S, první polovina minulého století. Oklepy při dolním a horním okraji. Výška 14 cm