#151

Velký nástěnný talíř

Velký nástěnný talíř
Velký nástěnný talíř
Velký nástěnný talíř
#151

Velký nástěnný talíř

Keramika, kov, sklo aj.
259 zobrazení
1 200 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

keramika barevně glazovaná, v centrální čísti zdobena plastickým motivem květů a listů růže, neznačeno, první polovina minulého století. Při okraji několik oklepů, místy drobné oděrky glazury. Průměr 36 cm