porcelán barevně glazovaný a zlacený, po obvodu geometrický a rostlinný reliéf. Malovaný dekor je doplněný bílými plastickými květy a zlatými muškami. Značeno vtlačeně AMPHORA AUSTRIA 2088 45 a koruna, počátek 20. století. Výška cca 33 cm