Figurální kalamář "Ďábel s velkou nádobou" - keramika barevně glazovaná, nádobka na inkoust z cínu, značeno vtlačeně RAKO, první polovina minulého století. Na víčku a na uchu drobné oklepy. 23,5 x 24 x 26 cm