#141

Šaloun Ladislav (1870-1946)

Šaloun Ladislav (1870-1946)
Šaloun Ladislav (1870-1946)
Šaloun Ladislav (1870-1946)
Šaloun Ladislav (1870-1946)
Šaloun Ladislav (1870-1946)
#141

Šaloun Ladislav (1870-1946)

Keramika, kov, sklo aj.
3 limity
478 zobrazení
4 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
28. 6. 2020 11:00

Figurální kalamář "Ďábel s velkou nádobou" - keramika barevně glazovaná, nádobka na inkoust z cínu, značeno vtlačeně RAKO, první polovina minulého století. Na víčku a na uchu drobné oklepy. 23,5 x 24 x 26 cm