olej na staré tvrzené lepence, signum nenalezeno, kolem poloviny 19. století, figurální scenérie, kvalitní odpovídající rámeček. Obrázek potřebuje menší restaurátorský zásah. 17 x 21,5 (22 x 26,5) cm