Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#117
Závěsný reliéf "Matka s dítětem"
#117
Plastiky aj.
262 zobrazení
1 800 Kč
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00
131. aukce starožitností, obrazů a umění
Aukční katalog
litina patinovaná na bronz, signováno vpravo dole K. VAŠUT, nedatováno. 36 x 25 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript