#117

Závěsný reliéf "Matka s dítětem"

#117

Plastiky aj.
262 zobrazení
1 800 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

litina patinovaná na bronz, signováno vpravo dole K. VAŠUT, nedatováno. 36 x 25 cm