#116

Gause Josef Arnošt (1910-1989)

#116

Plastiky aj.
335 zobrazení
2 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

Plastika "Stojící hudebník při hře na basu" sochařská hmota patinovaná na bronz, signováno na plintě J.A. GAUSE, nedatováno, ateliérová práce, kolem roku 1935. Výška 28 cm Gause Josef Arnošt: Sochař, restaurátor, studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u Otakara Španiela.