sochařská tvrzená hmota patinovaná na zlacený bronz, dřevěný kruhový podstavec, nahoře dřevěný nástavec. Provedení ve stylu gotických nosičů, nesignováno, nedatováno, kolem poloviny minulého století. Výška 47 cm, výška mužské postavy 26 cm Nutná revize elektroinstalace