#104

Figurální rámeček na fotografie

#104

Plastiky aj.
275 zobrazení
3 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
28. 6. 2020 11:00

bílá mosaz, v přední části rámku plastické zdobení - dva andílci, motýl, hlemýžď, kytička květin, značeno FRIEDLAND. Konec 19. století, luxusní, unikátní provedení. Nejlepší na našich aukcích. 24,5 x 20,5 cm, šířka rámku 4 cm, otvor pro fotografie 13 x 9 cm