bílá mosaz, v přední části rámku plastické zdobení - dva andílci, motýl, hlemýžď, kytička květin, značeno FRIEDLAND. Konec 19. století, luxusní, unikátní provedení. Nejlepší na našich aukcích. 24,5 x 20,5 cm, šířka rámku 4 cm, otvor pro fotografie 13 x 9 cm