"Vrátná dolina" olej na plátně, signováno vpravo dole K. ZÁPECA, nedatováno, vzadu na blind rámu rukou MALÁ FATRA - TERCHOVÁ - SOKOLÍ. Práce malíře, který má stálou výstavu v lázních Luhačovice. Skvělá cenová nabídka. 50 x 66 (66 x 81) cm
Zápeca Karel: Malíř, pedagog, legionář. Studoval na Akademii v Petrohradě u profesora Solověva, sám byl později profesorem v Omsku, Krasnojarsku a Malmyži, od roku 1924 tvořil v Luhačovicích. Vystavoval obrazy z vlasti, Ruska i Sibiře.