2 500 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

řezba ve dřevě, vykládaná pravými kameny - polodrahokamy a vybíjená kovem stříbrné barvy. Práce..

vyvolávací cena:
600 CZK

sklo žluté s rubínovou lazurou, ve vedutě řezba laně a jelena, proti vedutě vybroušeno 10 čoček,..

vyvolávací cena:
900 CZK

vyvolávací cena:
450 CZK

sklo čiré s lazurou jantarové barvy, horní část zlacená a zdobená malbou barevnými emaily. Kolem..

1 500 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

Plastika "Štvanice na jelena" sklo foukané, stříbřené a tažené. Dva psi štvoucí jelena, práce..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

trup papírmašé, dřevěné končetiny kloubové, celé tělo lakované. Značeno Made in Germany ARMAND..

1 200 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Plastika "Šípková Růženka" epoxidová hmota patinovaná na bronz. Vespod štítek Slovenské národní..

vyvolávací cena:
550 CZK

porcelán bílý, malovaný, vespod červeně tištěná značka KUNSTPORZELLANE METZLER & ORTLOFF, značka..

vyvolávací cena:
400 CZK

mořská ulita na mramorové desce, oklep na podložce. 15 x 10 cm

vyvolávací cena:
500 CZK

kovová schránka částečně niklovaná mosaz, přední a boční strany prosklené, přední sklo podložené..

vyvolávací cena:
8 900 CZK

Tác servírovací stříbro, tvar obdélníkový, okraj reliéfně zdobený, značeno FB (František Bibus),..

3 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

zlacený bronz, kruhové víčko plasticky zdobené, uvnitř textilní polstrování. Miniatura - malba..

200 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

svého času patřil mezi nejspolehlivější - nezničitelné zapalovače, nepoužívaný, původní balení..

2 900 CZK
vyvolávací cena:
2 900 CZK

keramika barevně glazovaná, keramická víka. Nepůvodní dřevěná víka a dřevěné profilované zadní..

vyvolávací cena:
450 CZK

osa globu upevněna v kovovém čtvercovém černě natřeném podstavci, šedesátá - sedmdesátá léta..

vyvolávací cena:
600 CZK

světlý mramor, ústředním kusem je podlouhlá mramorová deska, na obou koncích zakončená kalamářem,..

vyvolávací cena:
900 CZK

řezba v cizokrajném dřevě, patrně Asie, zachycení koně ve čtyřech různých polohách. V..

vyvolávací cena:
18 000 CZK

Velká nástěnná figurální plastika "Mládí" bronz, reliéf, signováno vpředu vpravo dole VOJTĚCH..