vyvolávací cena:
2 400 CZK

sklo čiré, broušené, tzv. papežský brus. Typická práce firmy MOSER, neznačeno, třicátá léta..

1 600 CZK
vyvolávací cena:
350 CZK

lakované soustružené dřevo, v zelené kartuši nápis léku "TALCUM", vzadu černě psané číslo 86,..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

porcelán bíle glazovaný, na těle i na víku v červené kartuši název léku "Extr. Strychni", značeno..

1 200 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

sklo čiré bezbarvé, na těle ozdobná růžová kartuš po obvodu zdobená jemným bílým rostlinným..

vyvolávací cena:
200 CZK

porcelán bíle glazovaný, zdobený barevným motivem květů růží a zlacením. Značeno zelenou tištěnou..

vyvolávací cena:
300 CZK

porcelán bíle glazovaný, zdobený barevným květinovým dekorem, okolo obvodu plastický pás s bohatým..

2 400 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

rámeček z kovové kompozice, zdobeno bohatým plastickým dekorem s atributy malířství a hudby,..

vyvolávací cena:
600 CZK

porcelán glazovaný v kobaltově modré barvě a zlacený, v centrální části oválný medailon s barevným..

vyvolávací cena:
400 CZK

porcelán bíle glazovaný, zdobený barevným květinovým dekorem ručně domalovaným bílým emailem a..

950 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

závěsná dřevěná deska, bíle glazovaný porcelánový zásobník na kávová zrna, víčko mosaz, mlecí část..

400 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

porcelán bíle glazovaný, zdobený modrým dekorem třešňové větvičky s plody a listy, madla ze..

vyvolávací cena:
900 CZK

porcelán bíle glazovaný, při okraji široký zlatý pás se stylizovaným rostlinným dekorem, značeno..

vyvolávací cena:
4 500 CZK

stříbro, pláště zdobené rytím, ciferník bílý, římské číslice, ručičky zlacené, původní sklíčko,..

vyvolávací cena:
100 CZK

keramika bíle glazovaná, zdobená barevnou ruční malbou květů a hnědou linkou při okraji,..

vyvolávací cena:
250 CZK

keramika glazovaná, uprostřed barevný květinový dekor, okolo hnědý pás s bílým geometrickým..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

řezba v růžové lastuře, u dolního okraje vyryto jméno prvního československého prezidenta, první..

vyvolávací cena:
900 CZK

sklo čiré, bezbarvé, žlutá lazura, kruhový průřez, nízká patka. Povrch misky i víka bohatě zdobený..

vyvolávací cena:
2 700 CZK

dóza sklo čiré, bezbarvé, s medovou lazurou, po obvodu i na víku geometrický brus, v úchopu víčka..