vyvolávací cena:
3 900 CZK

lakované dřevo a mosaz, značeno DÉPOSÉ BELLIENI NANCY, velmi neobvyklé provedení. Slouží k..

600 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

Symboly upálení Jana z Husi mosazná stříbřená leptaná deska, v horní části: Jan Hus na hranici,..

2 600 CZK
vyvolávací cena:
550 CZK

vrchní a spodní deska tlačená kůže s plastickým secesním rostlinným a květinovým dekorem. Nese..

3 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

bílá mosaz, v přední části rámku plastické zdobení - dva andílci, motýl, hlemýžď, kytička květin,..

vyvolávací cena:
600 CZK

sklo v barvě sytého jantaru, karafa i odlivky broušeny do vertikálních plošek tvořících osmistěn,..

vyvolávací cena:
900 CZK

kovová, secesní provedení, stínítko mléčné sklo. Kovový korpus je stejný jako u položky č. 107,..

vyvolávací cena:
900 CZK

kovová, secesní provedení, stínítko mléčné sklo. Kovový korpus je stejný jako u položky č. 106,..

vyvolávací cena:
19 000 CZK

Velká plastika "Stojící ženský akt s taškou za zády" patinovaná sádra, zespodu nalepen papírový..

vyvolávací cena:
35 000 CZK

Plastika "Tkalkyně" bronz, signováno vzadu na plintě J BABÍČEK, mimořádně kvalitní sochařská práce..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Plastika "Žena s motykou a košíkem brambor" sochařská hmota patinovaná, signováno, kolem roku..

vyvolávací cena:
4 500 CZK

Plastika "Žena s dítětem a květinou" sochařská hmota patinovaná, originální práce, signováno..

vyvolávací cena:
7 000 CZK

Plastika "Horník s kahanem" sochařská hmota, signováno AUG. HANDZEL, datováno 1942, mimořádně..

vyvolávací cena:
45 000 CZK

Plastika "Harmonikář" natřená tvrzená sochařská hmota, signováno shora na plintě AUG. HANDZEL,..

vyvolávací cena:
7 000 CZK

sochařská tvrzená hmota patinovaná na zlacený bronz, dřevěný kruhový podstavec, nahoře dřevěný..

vyvolávací cena:
6 500 CZK

Plastika "Abstraktní figura" sochařská směs pálená - keramika na nízké kamenné plintě, signováno..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Plastika "Stojící hudebník při hře na basu" sochařská hmota patinovaná na bronz, signováno na..

vyvolávací cena:
1 800 CZK

litina patinovaná na bronz, signováno vpravo dole K. VAŠUT, nedatováno. 36 x 25 cm

vyvolávací cena:
1 900 CZK

Kruhový závěsný reliéf "Jan Amos Komenský" bronz na dřevěné desce, signováno vpravo ŠTIPL, výborná..