900 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

stříbro, šest obdélníkových článků, každý osazený tyrkysově modrým keramickým dílkem v podobě..

2 900 CZK
vyvolávací cena:
1 800 CZK

obecný kov plošně vykládaný drobnými barevnými skleněnými kamínky - tzv. benátská mozaika. V..

500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

zlacené stříbro osazené českými granáty ve třech rovnoběžných řadách, značeno puncovní značkou..

1 100 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

stříbro zdobené rytím a gravírováním, geometrický a květinový dekor, značeno puncovní značkou..

6 600 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

mince antická, TETRADRACHMA, na aversu hlava Atheny v přilbě doprava, na reversu sova sedící na..

vyvolávací cena:
4 100 CZK

žluté zlato osazeno granáty - almandiny, značeno italskou puncovní značkou - provenience..

4 900 CZK
vyvolávací cena:
4 900 CZK

bílé a žluté zlato osazené diamantem s kulatým briliantovým brusem OLD EUROPE, značeno puncovní..

vyvolávací cena:
23 000 CZK

žluté a růžové zlato, článkový řetízek, v centru napevno přívěs srdcovitého tvaru zdobený dvěma..

vyvolávací cena:
26 000 CZK

žluté zlato, 5 dlouhých článků, 4 krátké, spojky a zapínání, značeno prvorepublikovou puncovní..

vyvolávací cena:
69 000 CZK

bílé zlato, hlava ve tvaru osmihranu osazena dominantním diamantem se starým briliantovým brusem,..

2 400 CZK
vyvolávací cena:
2 400 CZK

zlato červené a žluté, kámen obdélníkového tvaru, značeno puncovní značkou ČEJKA 4. Krásná..

vyvolávací cena:
1 700 CZK

zlato červené a žluté, značeno puncovní značkou LVÍČEK 4. Krásná zlatnická práce. Ryzost zlata..

2 900 CZK
vyvolávací cena:
2 900 CZK

žluté zlato, osazeno velkým syntetickým zabrušovaným akvamarínem, značeno puncovní značkou Lvíček..

vyvolávací cena:
15 000 CZK

zlato, každá náušnice osazena jedním větším diamantem s briliantovým brusem OLD EUROPE a jedním..

vyvolávací cena:
29 000 CZK

růžové a bílé zlato, hlava osazena šesti diamanty s briliantovým brusem OLD EUROPE, dvouřadý a OLD..

vyvolávací cena:
4 600 CZK

zlato, přední část zdobená rytým secesním motivem a dvěma malými spinely fialové barvy, značeno RU..

900 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

stříbrná destička, uprostřed hladká ploška pro případné dozdobení např. monogramem. Značeno..

vyvolávací cena:
4 500 CZK

kombinace zlata a stříbra. Šína je ze stříbra s povrchovou úpravou, středová část ze zlata je..