vyvolávací cena:
4 900 CZK

"Vrátná dolina" olej na plátně, signováno vpravo dole K. ZÁPECA, nedatováno, vzadu na blind rámu..

2 800 CZK
vyvolávací cena:
1 900 CZK

"Krojovaná dívka při polní práci - okrajování řepy" impresionistický akvarel a kvaš, signováno..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

vyvolávací cena:
1 400 CZK

"Valašská veselice" linoryt kolorovaný akvarelem, signováno vpravo dole tužkou, čteno Jos. HRÁDEK,..

7 200 CZK
vyvolávací cena:
4 500 CZK

"Souboj" abstraktní kombinovaná technika - akvarel, kvaš, tempera, signováno vlevo nahoře..

vyvolávací cena:
3 500 CZK

olej na tvrzené malířské lepence, signováno vlevo dole TOMAN, nedatováno, výborná práce české..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

olej na tvrzené malířské lepence se strukturou plátna, signováno vlevo dole TOMAN, nedatováno,..

vyvolávací cena:
600 CZK

"V létě" komorní pastel, signováno vpravo dole P. STRNADEL, datováno 1990 (částečně kryto..

vyvolávací cena:
600 CZK

"Loďky na jezeře" komorní pastel, signováno vpravo dole P. STRNADEL, datováno 1990, umělecká..

vyvolávací cena:
2 900 CZK

"Žena sbírající byliny na poli" olej na tvrzené malířské lepence, signováno vlevo dole BŘEŽNÝ,..

vyvolávací cena:
600 CZK

"Rybář u vody a jeho úlovek", "Masopustní průvod vesnicí", "Spící přátelé - pes a kočka" tři..

vyvolávací cena:
3 500 CZK

olej na staré tvrzené lepence, signum nenalezeno, kolem poloviny 19. století, figurální scenérie,..

2 800 CZK
vyvolávací cena:
2 800 CZK

"Portrét muže ve středním věku - tatíček Švidrnoch z Velké Polomi" olej-tempera na sololitu se..

vyvolávací cena:
300 CZK

"Rybář a jeho úlovek" komorní barevná litografie, signováno vpravo dole F. EMLER, číslováno 28/50,..

vyvolávací cena:
300 CZK

"Košt ve vinném sklípku" komorní litografie, signováno vpravo dole F. EMLER, číslováno 6/50,..

vyvolávací cena:
8 500 CZK

"Abstraktní motiv" kombinovaná technika - grafický list ručně kolorovaný akvarelem a kvašem,..

vyvolávací cena:
5 500 CZK

"Slezskoostravský hrad" kombinovaná technika - akvarel, voskovky, pastel, tuš na hrubém papíru,..

vyvolávací cena:
1 800 CZK

barevný pastel, vzadu špatně čitelná signatura a text "Václavice", rámováno, zaskleno. 44,5 x 60..