vyvolávací cena:
39 000 CZK

pálená hlína malovaná a glazovaná. Upoutávka na keramickou dílnu, konec 18. století, unikátní..

4 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Figurální kalamář "Ďábel s velkou nádobou" - keramika barevně glazovaná, nádobka na inkoust z..

vyvolávací cena:
450 CZK

sklo mléčné, lisované, na patce při okraji irisované, zdobené plastickým geometrickým dekorem,..

vyvolávací cena:
500 CZK

porcelán bíle glazovaný, na víčku po obvodu barevný tištěný dekor stylizovaných květin a motýlka v..

vyvolávací cena:
2 900 CZK

Plastika "Děvčátko s košíkem a kuřátky" keramika barevně glazovaná, kruhový podstavec, shora na..

3 300 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

bronz, minulé století. Kruhová razící plocha umělecky zpracovaná, držadlo provedené ve tvaru sovy..

vyvolávací cena:
1 900 CZK

sklo alexandritové broušené, nálepka firmy Moser, návrh asi R. Eschler, 1935, výr. číslo 16 520..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

porcelán barevně glazovaný a zlacený, po obvodu geometrický a rostlinný reliéf. Malovaný dekor je..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Plastika "Čtenářka - selka sedící na truhle s otevřenou modlitební knížkou" keramika barevně..

vyvolávací cena:
1 800 CZK

Hodiny stolní v keramické schránce "Odpočívající dívka s čepákem" keramika glazovaná, vespod..

vyvolávací cena:
2 900 CZK

Plastika "Dědeček chůvou" keramika barevně glazovaná a zlacená, značeno vtlačeně BECHYNĚ model..

vyvolávací cena:
1 200 CZK

keramika barevně glazovaná, v centrální čísti zdobena plastickým motivem květů a listů růže,..

8 400 CZK
vyvolávací cena:
6 800 CZK

Džbán s nápisem S.P. MARIA O.Z.N (Sv. Panno Maria oroduj za nás) keramika bíle glazovaná, zdobená..

vyvolávací cena:
1 500 CZK

keramika glazovaná v barvě slonové kosti, na těle žlutá figura běžícího jelínka a stylizované..

vyvolávací cena:
1 500 CZK

keramika glazovaná v barvě slonové kosti, na těle hnědá figura běžícího jelínka a stylizované..

vyvolávací cena:
550 CZK

keramika bíle glazovaná, zdobená po celé obvodové ploše modrým dekorem, neznačeno, první polovina..

1 200 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

kamenina barevně glazovaná, zdobeno stylizovanými rostlinnými ornamenty, po stranách německý text,..

vyvolávací cena:
1 800 CZK

porcelán, barevný dekor dvojice v dobovém šatu, německý text, Geschützt, tisk a domalba, cínové..