technika | Olej na plátně |
rozměr | 23x19 cm |
rok | 1848 |
signatura | Signováno PD |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
Portrét paní domu - 1812-1882. Byl oblíbeným malířem ve staropražských rodinách. Vyšel z Waldherrovy školy.