technika | Bromostříbrná Fotografie |
rozměr | 70x50 cm |
rok | 2019 |
signatura | NeSignováno |
rám | rám, sklo |
stav díla | Dar autora pro nadaci Diakonie |
provenience | Aukce pro Diakonii |
autor | Dar autora Diakonii |
Příběhy staré střechy
rozměr | 70x50 cm |
rok | 2019 |
signatura | NeSignováno |
rám | rám, sklo |
autor | Dar autora Diakonii |