technika | Olej na plátně |
rozměr | cca 60x60 |
rok | 2010 |
signatura | Z vnější strany: Jan Vejtasa |
provenience | Aukce pro Diakonii |
autor | Dar autora Diakonii |
Bez názvu
technika | Olej na plátně |
rozměr | cca 60x60 |
rok | 2010 |
autor | Dar autora Diakonii |