#13

Jan Vejtasa

Jan Vejtasa
Jan Vejtasa
Jan Vejtasa
#13

Jan Vejtasa

341 zobrazení
4 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
10. 4. 2021 18:00

Olej na plátně
cca 60x60
2010
Z vnější strany: Jan Vejtasa
provenience
Aukce pro Diakonii
Dar autora Diakonii

Bez názvu