technika | Digitální tisk |
rozměr | 100x100 cm |
signatura | Signováno |
provenience | Aukce pro Diakonii |
autor | Dar autora Diakonii |
Crossed lines, white wins
technika | Digitální tisk |
rozměr | 100x100 cm |
signatura | Signováno |
autor | Dar autora Diakonii |