technika | olej na plátne |
další informace | slovenský výtvarník (1870-1929) |
rozměr | 130 x 115 |
signatura | Signované vľavo dole. |
rám | Rámované. |
Les
technika | olej na plátne |
rozměr | 130 x 115 |
rám | Rámované. |