technika | olej na plátne |
další informace | slovenský výtvarník (1901-1978) |
rozměr | 90 x 65 |
rok | 1951 |
signatura | Signováno vpravo dole, na zadnej strane signatúra. |
stav díla | Výbornom stave, odborne vyčistený, mierne poškodený rám. |
Pri rieke