technika | olej na plátne |
další informace | český výtvarník (1975) |
rozměr | 50 x 50 |
rok | 2018 |
signatura | Signované na zadnej strane. |
rám | Nerámované. |
stav díla | Výborný stav. |
Inšpirácia V. Špála
Robert Jiran, český postmodernista a kubista, je výtvarníkem s univerzitním vzděláním. Jeho obrazy vyznačují pozitivní energii a momentálně patří mezi velmi žádané umělecké kousky na aukcích umění. Jeho kariéra zahrnuje několik autorských výstav, které proběhly po celém území Česka.
Jiranovy výtvarné práce nejsou omezeny pouze na domácí půdu, nýbrž nacházejí své místo i ve sbírkách mezinárodních sběratelů. Jeho díla zdobí stěny nejen v Česku, ale také v Japonsku, Austrálii, USA, Kanadě, Kubě a dalších evropských zemích.