#164

Jura Mandel
(1886 – 1971)

Horská krajina

Mandel Jura
Mandel Jura
Mandel Jura
Mandel Jura
Mandel Jura
#164

Jura Mandel
(1886 – 1971)

Horská krajina

151-200
479 zobrazení
216 EUR
ALL MEDIA, s.r.o.
ALL MEDIA, s.r.o.
30. 3. 2019 12:00

olej na plátne
další informace
český výtvarník (1886 - 1971)
133,5 x 97
Signované vpravo dole.
Rámované.
XXL rozmer

Horská krajina