technika | olej na plátne |
další informace | český výtvarník (1886 - 1971) |
rozměr | 133,5 x 97 |
signatura | Signované vpravo dole. |
rám | Rámované. |
stav díla | XXL rozmer |
Horská krajina
technika | olej na plátne |
rozměr | 133,5 x 97 |
rám | Rámované. |
stav díla | XXL rozmer |