#12

Alexy Ján (Janko)

Alexy Ján (Janko)
Alexy Ján (Janko)
Alexy Ján (Janko)
Alexy Ján (Janko)
Alexy Ján (Janko)
#12

Alexy Ján (Janko)

1-50
623 zobrazení
2 000 EUR
ALL MEDIA, s.r.o.
ALL MEDIA, s.r.o.
30. 3. 2019 12:00

pastel
další informace
slovenský výtvarník (1894-1970)
48 x 31
okolo roku 1940
Signované vľavo dole.
Rámované, sklo, pastarta-
Dobrý stav.

Park v Sliači