technika | pastel |
další informace | slovenský výtvarník (1894-1970) |
rozměr | 48 x 31 |
rok | okolo roku 1940 |
signatura | Signované vľavo dole. |
rám | Rámované, sklo, pastarta- |
stav díla | Dobrý stav. |
Park v Sliači
technika | pastel |
rozměr | 48 x 31 |
rok | okolo roku 1940 |
stav díla | Dobrý stav. |