technika | Olej, plátno |
rozměr | 84 x 57 |
rok | Itálie 19./20. století |
autor | Virgilio Bianchini |
Tento obraz je kopií Raphaelova originálu, originální obraz je vystaven v Palazzo Pitti ve Florencii
technika | Olej, plátno |
rozměr | 84 x 57 |
autor | Virgilio Bianchini |