technika | Porcelán, zlacený bronz |
rozměr | 51,5 / 39,5 |
rok | 18/19 století |
signatura | Značky: SÈVRES a CHÂTEAU DE VINCENNES |
Dvě vázy a `pot-pourri ´ mísa
rozměr | 51,5 / 39,5 |
rok | 18/19 století |