technika | Olej, plátno. Rentoilováno |
rozměr | 70 x 100 cm |
rok | Přelom 19. a 20. století |
signatura | V pravém spodním rohu |
autor | Joseph Brunner (1884 - 19672) |
rozměr | 70 x 100 cm |