#16

Portrét chlapce s tuříny

Portrét chlapce s tuříny
Portrét chlapce s tuříny
Portrét chlapce s tuříny
#16

Portrét chlapce s tuříny

268 zobrazení
26 000 Kč
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
27. 2. 2021 17:00
Zimní aukce
Zimní aukce

Olej, plátno
53,5 x 42,5 cm
17. století
Italský mistr

Portrét chlapce v hnědém kabátu s bílou košilí, velkým kloboukem s červeným a bílým pírkem je namalován na hnědém pozadí. V levé ruce drží svazek tuřínů. Hnědýma očima a s laskavým úsměvem na jeho růžolící se tváři hledí na diváka.