technika | Olej, plátno |
rozměr | 53,5 x 42,5 cm |
rok | 17. století |
autor | Italský mistr |
Portrét chlapce v hnědém kabátu s bílou košilí, velkým kloboukem s červeným a bílým pírkem je namalován na hnědém pozadí. V levé ruce drží svazek tuřínů. Hnědýma očima a s laskavým úsměvem na jeho růžolící se tváři hledí na diváka.