Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#14
2
Portrét muže s čepicí
#14
2
Portrét muže s čepicí
299 zobrazení
13 000 Kč
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
27. 2. 2021 17:00
Zimní aukce
Aukční katalog
Olej, dřevo
52 x 39,5
Holandsko, 17. století
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript