#6

Florentský mistr

Florentský mistr
Florentský mistr
Florentský mistr
#6

Florentský mistr

321 zobrazení
18 000 EUR
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
26. 1. 2021 17:00

Olej, dřevo
118 x 86 cm
16. století

Marie s dítětem | Na tomto obraze je Mary zobrazena ve svých typických červených šatech a modrém plášti. Její postava se otáčí doleva a levé rameno směřuje k prostoru diváka. Pravou paží drží malého Krista, oblečeného v modré košili, dívajícího se z obrázku s gestem požehnání, podporován matčinou levou rukou. Pozadí tvoří zelené závěsy s jemným květinovým vzorem.