technika | Tempera a zlato, dřevo |
rozměr | 15 x 19 cm |
rok | Počátek 16. století |
Archanděl Rafael a Tóbijáš | Malá tabulka je pravděpodobně součástí většího díla. Styl zlatého pozadí a rámování ve stylu malby, nás vede k myšlence na sienský výrobek, ve kterém tradice dekorace na drahých kovech přetrvala dlouhou dobu.