#4

Giacomo Pacchiarotto

Giacomo Pacchiarotto
Giacomo Pacchiarotto
Giacomo Pacchiarotto
#4

Giacomo Pacchiarotto

327 zobrazení
5 000 EUR
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
26. 1. 2021 17:00

Tempera a zlato, dřevo
15 x 19 cm
Počátek 16. století

Archanděl Rafael a Tóbijáš | Malá tabulka je pravděpodobně součástí většího díla. Styl zlatého pozadí a rámování ve stylu malby, nás vede k myšlence na sienský výrobek, ve kterém tradice dekorace na drahých kovech přetrvala dlouhou dobu.