technika | Olej, plátno |
rozměr | 125 × 190 cm |
Sacra Conversazione (Madona s dítětem, sv. Josef, sv. Jan Křtitel a Kateřina Alexandrijská) | Obraz je přesnou a vysoce kvalitní kopií obrazu Sacra Conversazione od Palmy Vecchia v galerii dell’Accademia v Benátkách z roku 1525 (127 × 195 cm). Originál dokončil Tizian po Palmově smrti. Je mu připisována malba Kateřininy hlavy.