#17

#17

340 zobrazení
4 000 EUR
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 000 EUR
26. 1. 2021 17:00

Olej, plátno
125 × 190 cm

Sacra Conversazione (Madona s dítětem, sv. Josef, sv. Jan Křtitel a Kateřina Alexandrijská) | Obraz je přesnou a vysoce kvalitní kopií obrazu Sacra Conversazione od Palmy Vecchia v galerii dell’Accademia v Benátkách z roku 1525 (127 × 195 cm). Originál dokončil Tizian po Palmově smrti. Je mu připisována malba Kateřininy hlavy.