#13

Vlámský mistr

Vlámský mistr
Vlámský mistr
Vlámský mistr
Vlámský mistr
Vlámský mistr
#13

Vlámský mistr

319 zobrazení
3 000 EUR
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
26. 1. 2021 17:00

Olej, plátno
135 x 113
17. století

Svatý Roch se psem |