#12

Itálie

Itálie
Itálie
Itálie
Itálie
Itálie
#12

Itálie

342 zobrazení
6 000 EUR
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
Vyvolávací cena: 4 000 EUR
26. 1. 2021 17:00

Olej, dřevo
107 x 38 cm
Polovina 15. století

Zvěstování Panně Marii | Marie seděla ve svém pokoji a četla Písmo, když se objevil archanděl Gabriel a oznámil jí, že porodí Božího Syna. Téma bylo populární pro oltářní predelly. Deska mohla původně zdobit svatební truhlu (cassone).