technika | Olej, dřevo |
rozměr | 176 x 97 cm |
rok | Polovina 16. století |
Triptych | Prostřední křídlo: Sv. Jakub, Sv. Bartoloměj, levé křídlo: Sv. Filip, pravé křídlo: mnich. Svatí na prostředním obrázku stojí před alpskou krajinou s výhledem na město.