#1

Jihoněmecký mistr

Jihoněmecký mistr
Jihoněmecký mistr
Jihoněmecký mistr
Jihoněmecký mistr
Jihoněmecký mistr
#1

Jihoněmecký mistr

400 zobrazení
7 000 EUR
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
Vyvolávací cena: 7 000 EUR
26. 1. 2021 17:00

Olej, dřevo
83 x 74 cm
16. století

Gotický panel ze 16. století se vzkříšením Ježíše Krista | Kristus stojící na hrobové desce a zabalený v červeném plášti, pravá ruka v gestu požehnání, v levé ruce vlajka na znamení vítězství nad smrtí, u jeho nohou spí vojáci, vlevo v pozadí tři ženy blížící se k pomazání mrtvoly.