datum aukce 09. 05. 2021 18:00
103
prodáno za: 2 500 CZK
vyvolávací cena: 2 500 CZK

9. M. Holas

Přístav, olej na kartonu , signováno LD, rám má otluky, 70x50cm, s rámem 82x62cm

zachovalost Stav viz fotografie

*****0 2 500 CZK 09. 05. 2021 18:04:31